mám záujem

V čom sme odlišní od iných kancelárskych priestorov?


Sme 5-hviezdičkový hotel pre business. Poskytujeme prenájom kancelárskych priestorov s kompletným zázemím a špičkovými službami v prestížnych bratislavských lokalitách Eurovea a Zuckermandel.
Klientom ponúkame harmonické pracovné prostredie, kde sa funkčnosť snúbi s eleganciou. Kancelárie sú zariadené moderným, ergonomickým nábytkom a potešia vás výhľadom na najlepšie panorámy mesta. Veľkorysé spoločné priestory sú vybavené kvalitnými materiálmi s dôrazom na detail.

V spoločnej relax zóne môžu naši klienti nadväzovať nové obchodné vzťahy, brainstormovať alebo si jednoducho vychutnať spoločnú kávičku s kolegami. Klientom centier spríjemňujeme čas strávený v práci aj pravidelnými raňajkami či príležitostnými posedeniami a akciami. Túto filozofiu podčiarkuje aj náš slogan „Enjoy your all inclusive 5 Star Offices.“

Našou najväčšou pridanou hodnotou je flexibilita, ktorá je pre väčšinu klientov v dnešnej dobe kľúčovým faktorom pri rozhodovaní a tiež náš osobitý prístup. Všetkých nájomcov si vysoko ceníme a preto k ich požiadavkám pristupujeme citlivo a individuálne.

V čom je náš koncept špecifický?


Prenájom kancelárskych priestorov v moderných business centrách často prináša mnoho obmedzení. Našim cieľom je vyjsť našim klientom maximálne v ústrety - ušetriť im vstupné náklady súvisiace so zariaďovaním priestorov a ponúknuť im flexibilnú dobu prenájmu.

Navyše, prestížnu adresu na podnikanie vieme poskytnúť aj menším firmám, už od jedného zamestnanca.